Dacia Dokker

Podzim ve znamení stěhování. S Dacií Dokker to zvládnete snadno

Zazimovat chatu nebo chalupu bývá obvyklým úkolem podzimního období. Chalupáři či chataři si často lámou hlavu nejenom s tím, odkud se vzalo během uplynulé sezóny tolik věcí, ale hlavně, jak je převezou zpět domů či kamkoli jinam. S vozem Dacia Dokker jsou ovšem takové úvahy zcela zbytečné.

 

Velkorysý prostor

Právě dostatek místa je jedním z důvodů, proč je Dacia Dokker ideální pro rodinu, která tráví v příjemnější části roku víkendy, prázdniny či dovolené na chatách nebo chalupách. Jak určitě všichni dobře víte, do takového druhého domova je třeba neustále něco vozit. A to nejenom kola, koloběžky, tříkolky a další vybavení větších rozměrů, ale také například zásoby jídla a bůhvíčeho dalšího. Po sezóně je zase třeba všechno odvézt. Velkorysý prostor vozu vám umožní tuhle akci zvládnout doslova na první dobrou.

Vítejte na palubě

Také posádka bude mít uvnitř dost místa a uveze nejenom rodiče se dvěma dětmi, ale rovněž dalšího člena rodiny, kamaráda a podobně. Pro Dacii je důležitá bezpečnost při jízdě a maximální komfort při řízení. V Dokkeru najdete moderní multimediální systém a v něm rádio, systém Bluetooth, nezbytnou navigaci a další praktické doplňky. Ovládání palubní desky je zcela intuitivní. Není nutné se jakkoli obávat velikosti auta při parkování, se kterým vám pomůže parkovací asistent. Do zadní části vozu se dostanete nikoli klasickými, ale posuvnými dveřmi.

Jednoduché, moderní

Zkrátka tak akorát, chtělo by se říci. A o to právě jde. Dacia Dokker si rozhodně na nic nehraje. Nabízí pomocnou ruku v tom základním, co od auta očekáváte, odvézt z bodu A do bodu B a nikoli pouze s tím, co máte na sobě, ale také se spoustou dalších věcí. Nečekejte navoněného silničního dravce, ale spolehlivého pracanta s benzínovým anebo dieselovým motorem, který za to umí vzít, když je potřeba. Po dálnici jede v poměrně svižném tempu, nezklame vás ani na polňačce a všude tam, kde není nutný náhon na všechna čtyři kola.

Za pár kaček

Úspora je důležitým parametrem při rozhodování o koupi vozu. S Dacií Dokker není moc co řešit. V plynulém provozu jezdí za přibližně 5 litrů na 100 km. Ve městě se její spotřeba vyšplhá zhruba o litr výš. Faktem zůstává, že na aktuální spotřebě se také podílí i jízdní styl řidiče.

Díky kapacitě vozu, ceně a kvalitním jízdním vlastnostem je navíc Dacia Dokker ideální také jako vůz k podnikání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *